Göte Long oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GÖTE LONG (1914-1993): Tropiskt motiv, signerad Long, daterad -60, olja på duk, ca 47x61 cm
Kuntoraportti
701491
Päivämäärä:
2019-11-14