Göte Long oljemålning

Göte Long oljemålning
Göte Long oljemålning
Göte Long oljemålning
Göte Long oljemålning
Göte Long oljemålning
Göte Long oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GÖTE LONG (1914-1993): Tropiskt motiv, signerad Long, daterad -60, olja på duk, ca 47x61 cm

Kuntoraportti

701491

Päivämäärä:

2019-11-14