Vaser Yngve Blixt Höganäs

Vaser Yngve Blixt Höganäs
Vaser Yngve Blixt Höganäs
Vaser Yngve Blixt Höganäs
Vaser Yngve Blixt Höganäs
Vaser Yngve Blixt Höganäs
Vaser Yngve Blixt Höganäs

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YNGVE BLIXT (1920-1981): 3 dlr, vaser, Höganäs, signerade, 2 st daterade 74 och 72, höjder ca 12-23 cm

701505

2019-11-14