Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD s k hunting table, 1900-talets andra hälft, mörkbetsad mahogny, förvaringsfack i mitten med lock, höjd ca 53, 152 x 42 (92) cm
Repor, märken, slitage, fläckar
701519
2019-11-14