Soffbord Heltborg Møbler
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELTBORG MøBLER Domus Danica, soffbord i riopalisander, Danmark, 1960/70-tal, höjd ca 50 cm, diam 106 cm, etikettmärkt
CITES intyg för riopalisander medföljer
Säljes för Kronofogdens räkning
bruksspår, repor
701521
2019-11-27