Soffbord Heltborg Møbler

Soffbord Heltborg Møbler
Soffbord Heltborg Møbler
Soffbord Heltborg Møbler
Soffbord Heltborg Møbler
Soffbord Heltborg Møbler
Soffbord Heltborg Møbler
Soffbord Heltborg Møbler
Soffbord Heltborg Møbler

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

HELTBORG MøBLER Domus Danica, soffbord i riopalisander, Danmark, 1960/70-tal, höjd ca 50 cm, diam 106 cm, etikettmärkt

CITES intyg för riopalisander medföljer

Säljes för Kronofogdens räkning

bruksspår, repor

701521

2019-11-27