Soffbord Silkeborg
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN Soffbord i riopalisander, CFC Silkeborg, Danmark, 1960-tal, brickmärkt, höjd ca 51 cm, 134x60 cm
CITES intyg för riopalisander medföljer
Säljes för Kronofogdens räkning
bruksspår, repor
701523
2019-11-27