Soffbord Silkeborg

Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg
Soffbord Silkeborg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN Soffbord i riopalisander, CFC Silkeborg, Danmark, 1960-tal, brickmärkt, höjd ca 51 cm, 134x60 cm

CITES intyg för riopalisander medföljer

Säljes för Kronofogdens räkning

bruksspår, repor

701523

2019-11-27