Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
VÄGGLAMPA, 1920-tal, Art Déco, stomme i brons samt skärm i opalglas, höjd ca 47 cm
Smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, enligt uppgift nydragen el
701535
2019-11-14