Vägglampa Art Déco

Vägglampa Art Déco
Vägglampa Art Déco
Vägglampa Art Déco
Vägglampa Art Déco
Vägglampa Art Déco
Vägglampa Art Déco
Vägglampa Art Déco
Vägglampa Art Déco

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

VÄGGLAMPA, 1920-tal, Art Déco, stomme i brons samt skärm i opalglas, höjd ca 47 cm

Smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, enligt uppgift nydragen el

701535

2019-11-14