Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets senare hälft, rokokostil, klädd i patchwork sytt skinn, sitthöjd ca 42, bredd ca 55 cm

Skador: Smärre slitage, ett armlän rickigt

701542

2019-11-16