Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ILLUM WIKKELSØ, gungstol, bok, N Eilersen, Danmark, sitthöjd ca 42 cm, formgiven 1958
Smärre slitage, repor och märken
701544
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här