Gungstol llum Wikkelsø

Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILLUM WIKKELSØ, gungstol, bok, N Eilersen, Danmark, sitthöjd ca 42 cm, formgiven 1958

Smärre slitage, repor och märken

701544

2019-11-20