Ed Finnell fotografi föreställande Rod Stewart

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Rod Stewart, The Faces Winter Tour, Los angeles, 5 mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

701548

2019-11-14