Notställ
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NOTSTÄLL, tidigt 1900-tal, i gjutningen märk "Victor England ", gjutjärn, med två tyngder fästa i tråd, ställbar i vinkel, höjd ca 25, bredd 26 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Rostangrepp, slitage
701551
2019-11-26