Solfjäder
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SOLFJÄDER, 1900-talets mitt, Kina, motiv med bl a påfågel, lackerat trä samt bemålat papper, höjd ca 100, utfälld ca 150 cm bred
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Bruks och åldersrelaterat slitage
701563
2019-11-26