Solfjäder

Solfjäder
Solfjäder
Solfjäder
Solfjäder
Solfjäder
Solfjäder
Solfjäder
Solfjäder

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOLFJÄDER, 1900-talets mitt, Kina, motiv med bl a påfågel, lackerat trä samt bemålat papper, höjd ca 100, utfälld ca 150 cm bred

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Bruks och åldersrelaterat slitage

701563

2019-11-26