Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 3-lådig, sengustaviansk, 1800-tal, fanér i mahogny, översta lådan med 3 mindre lådor, höjd ca 86, 104 x 50 cm
Renoverad, kompletterad, märken, repor
701573
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här