Klubbat för:
1 200 SEK
800 SEK
TUBKIKARE, 1900-talets början, England, mässing/trä, märkt "H.G. Blair, Bristol /Day or Night", ihopfällbar, längd ca 92 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Bruksslitage
701582
2019-11-26