Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, empire, fanérad i mahogny, intarsiadekor av figurscen, höjd 85, 97x45 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, sprickor, slitage
701603
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här