Alvar Outakka akvarell

Alvar Outakka akvarell
Alvar Outakka akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALVAR OUTAKKA, akvarell, porträtt, signerad och daterad -44

Mjuka veck, ej examinerad ur ram

701607

2019-11-29