Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HALVBORD, ett par, England, ´Victorian´ 1800-talets mitt, ek, på porslinshjul, höjd ca 75, Diam/Bredd ca 137 cm
Skador: Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad/kompletterad
701610
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här