Halvbord 1800-tal England

Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England
Halvbord 1800-tal England

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALVBORD, ett par, England, ´Victorian´ 1800-talets mitt, ek, på porslinshjul, höjd ca 75, Diam/Bredd ca 137 cm

Skador: Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad/kompletterad

701610

2019-11-16