Reijo Rüster - Evert Taube - Gyllene Freden

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REIJO RÜSTER (Viborg 1932-2003 Stockholm): Evert Taube - Gyllene Freden, 1970-tal, signerad Reijo Rüster, fotografi uppklistrad på pannå, ca 80x80 cm

Skador, rispor

701629

2019-11-13