Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerat med bl.a. valnöt, beslag i mässing, höjd ca 78, 77x39 cm

Slitage, sprickor

701638

2019-11-15