Silverstop
Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
STOP, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1944, barockstil, på tre kulfötter, locket med profilporträtt av Gustav V, invändig och delvis utvändig förgyllning, höjd ca 13 cm, vikt ca 297 g
Smärre stötskador, oxiderat silver
701668
2019-11-13