Silverstop

Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

STOP, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1944, barockstil, på tre kulfötter, locket med profilporträtt av Gustav V, invändig och delvis utvändig förgyllning, höjd ca 13 cm, vikt ca 297 g

Smärre stötskador, oxiderat silver

701668

2019-11-13