Wienerbrons
Klubbat för:
16 000 SEK
10 000 SEK
WIENERBRONS i form av avklädbar kvinna med ros, på sockeln stämplad "Austria" samt annan märkning, klänningen går att vika ut med ett gångjärn i ryggen, kalmålad, höjd ca 17,5 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Slitage
701690
2019-11-26