Wienerbrons

Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons

Klubbat för:

16 000 SEK

10 000 SEK

WIENERBRONS i form av avklädbar kvinna med ros, på sockeln stämplad "Austria" samt annan märkning, klänningen går att vika ut med ett gångjärn i ryggen, kalmålad, höjd ca 17,5 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Slitage

701690

2019-11-26