Stolar 1-par

Stolar 1-par
Stolar 1-par
Stolar 1-par
Stolar 1-par
Stolar 1-par
Stolar 1-par
Stolar 1-par
Stolar 1-par
Stolar 1-par
Stolar 1-par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAPPSTOLAR, 1-par, 1950-tal, hopfällbara, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålade, bruksslitage

701691

2019-11-15