Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN i form av amorin med ihopknutna hjärtan, tidig 1900-tal, patinerad brons på sockel av serpentin, höjd ca 18 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Minimal nagg, smärre slitage

701700

2019-11-26