Bruno Mathsson Maria
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, Firma Karl Mathsson, fanérat i ek, underrede i björk, brännmärkt, höjd ca 72, bredd 110, total längd 280 cm
Bruksslitage, repor, mittpinne saknas
701715
2019-11-13