Bruno Mathsson Maria

Bruno Mathsson Maria
Bruno Mathsson Maria
Bruno Mathsson Maria
Bruno Mathsson Maria
Bruno Mathsson Maria
Bruno Mathsson Maria
Bruno Mathsson Maria
Bruno Mathsson Maria

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, Firma Karl Mathsson, fanérat i ek, underrede i björk, brännmärkt, höjd ca 72, bredd 110, total längd 280 cm

Bruksslitage, repor, mittpinne saknas

701715

2019-11-13