Skåp allmoge

Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, allmoge, fur, 1800-tal, smideslås med nyckel, höjd 152, 106x41 cm

Skador: Slitage, renoverad, ombyggd/kompletterad

701723

2019-11-16