Korg silver och slipat glas

Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas
Korg silver och slipat glas

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KORG, möjligen Ivan Petrovich Khlebnikov St. Petersburg 1908-1917, slipat böhmiskt glas med silverhänkel, höjd ca 19,5, 26x19,5 cm

Skador: Med monogram, kant med mindre nagg

701724

2019-11-13