Anders Fogelin oljemålning

Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Stadsvy, signerad Anders Fogelin, olja på pannå, ca 43x49 cm

Kuntoraportti

701735

Päivämäärä:

2019-11-15