Brita Nordencreutz oljemålning
2019-11-15
701741
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Blomsterstilleben på verandan, olja på pannå, signerad och daterad -47, målad på baksidan med, ca 54x37cm