Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Blomsterstilleben på verandan, olja på pannå, signerad och daterad -47, målad på baksidan med, ca 54x37cm

701741

2019-11-15