Anders Bruno Liljefors skål

Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål
Anders Bruno Liljefors skål

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

ANDERS BRUNO LILJEFORS, skål, Gustavsberg, signerad ABL, glaserat stengods, studiohanden samt Gustavsberg, diameter ca 16 cm

Kuntoraportti

Skador: mindre nagg på fotringen undertill

701742

Päivämäärä:

2019-11-17