Anders Bruno Liljefors skål
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ANDERS BRUNO LILJEFORS, skål, Gustavsberg, signerad ABL, glaserat stengods, studiohanden samt Gustavsberg, diameter ca 16 cm
Kuntoraportti
Skador: mindre nagg på fotringen undertill
701742
Päivämäärä:
2019-11-17