Claes Axel Grundström akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CLAES AXEL GRUNDSTRÖM (1844-1924): Stilleben med mandolin och violin, signerad och daterad CA Grundström okt 94, akvarell, ca 34x20 cm

Kuntoraportti

701750

Päivämäärä:

2019-11-13