Claes Axel Grundström akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CLAES AXEL GRUNDSTRÖM (1844-1924): Stilleben med mandolin och violin, signerad och daterad CA Grundström okt 94, akvarell, ca 34x20 cm
Kuntoraportti
701750
Päivämäärä:
2019-11-13