Bokskåp 1920/30- tal

Bokskåp 1920/30- tal
Bokskåp 1920/30- tal
Bokskåp 1920/30- tal
Bokskåp 1920/30- tal
Bokskåp 1920/30- tal
Bokskåp 1920/30- tal
Bokskåp 1920/30- tal
Bokskåp 1920/30- tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1920/30-tal, art deco, mörkbetsad ek, inrett med 3 hyllplan, på ben, höjd 133, 117x32 cm

Bruksslitage, repor, märken

701754

2019-11-15