Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PETER DAHL (1934-2019): "Disco", signerad, numrerad 7/300, färglitografi, bildmått ca 89x62 cm
Zustandsbeschreibung
701758
2019-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner