Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PETER DAHL (1934-2019): "Disco", signerad, numrerad 7/300, färglitografi, bildmått ca 89x62 cm

Zustandsbeschreibung

701758

2019-11-15