Figurin Goldscheider

Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLDSCHEIDER, figurin föreställande Mozart, Wien, Österrike, porslin, polykromt bemålad, stämplad undertill 5519 3, höjd ca 26 cm

Smärre slitage

701761

2019-11-15