Ingefried Paul Henze olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEFRIED PAUL HENZE-MORRO (1925-2013): Bei bad reichenhall, signerad Henze, olja på duk, ca 90x60 cm

701770

2019-11-15