Allmogeskåp
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, allmoge, tidigt 1800-tal, tvådelat, polykromt bemålad, daterat 1814, invändigt med hyllplan, höjd ca 188, 113x60 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage
701781
Päivämäärä:
2019-11-15