Allmogeskåp

Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, allmoge, tidigt 1800-tal, tvådelat, polykromt bemålad, daterat 1814, invändigt med hyllplan, höjd ca 188, 113x60 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage

701781

Päivämäärä:

2019-11-15