Karl Ens figurin

Karl Ens figurin
Karl Ens figurin
Karl Ens figurin
Karl Ens figurin
Karl Ens figurin
Karl Ens figurin
Karl Ens figurin
Karl Ens figurin
Karl Ens figurin
Karl Ens figurin

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KARL ENS, porslin, figurin i form av papegoja, Tyskland, tidigt 1900-tal, porslin, höjd ca 36 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

701793

Päivämäärä:

2019-11-15