Karl Ens figurin
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KARL ENS, porslin, figurin i form av papegoja, Tyskland, tidigt 1900-tal, porslin, höjd ca 36 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
701793
Päivämäärä:
2019-11-15