Marika Lang
2019-11-14
701794
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): "After Ski", signerad Marika Lang, 16/250, färglitografi, bildmått ca 38x52 cm