Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
TESERVIS, 3 dlr, nysilver, rokokostil, 1900-talets första hälft, CGH, bestående av : tekanna, sockerskål, gräddkanna, tekannans höjd ca 28 cm
Bruksslitage
701795
2019-11-15