Teservis nysilver

Teservis nysilver
Teservis nysilver
Teservis nysilver
Teservis nysilver
Teservis nysilver
Teservis nysilver
Teservis nysilver
Teservis nysilver

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

TESERVIS, 3 dlr, nysilver, rokokostil, 1900-talets första hälft, CGH, bestående av : tekanna, sockerskål, gräddkanna, tekannans höjd ca 28 cm

Bruksslitage

701795

2019-11-15