Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

H. T. HUANG, "Toucan lamp", bordsarmatur, plast, 1980/90-tal, i form av tukan, höjd ca 34 cm

Smärr slitage, funktionen garanteras ej

701799

2019-11-15