Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, porslin, Potschappel-Dresden, Tyskland, citraspelande man, målad och delvis förgylld, höjd 32 cm

Obetydligt slitage

701800

2019-11-25