Figurin "Capodimonte"/La Medea

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, porslin, Arkitekt, "Capodimonte"/La Medea, Italien, signerad Rori, höjd 26,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

701803

2019-11-25