Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Fredmans epistel nr 4, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 42x28 cm, epistel medföljer

701804

2019-11-21