Hans Agne Jakobson Lilux bordslampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSON, Lilux, bordslampa, 1960/70-tal, för 2 glödlampor, trumpetfot i aluminium, stam i förkromat stålrör, skärm av vit akrylplast, höjd ca 77, diameter 40 cm

ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

701810

2019-11-15