Parti silver 4 dlr
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTI SILVER, 4 dlr, bl. a. en såskanna av Johan Wahlström, Jönköping, otydligt årsbokstab, samt bäggare (2) och pokal, total vikt ca 598 g
Bruksslitage, graverade, bucklor förekommer, pokal med sned fot
701819
2019-11-15