Parti silver 4 dlr

Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

PARTI SILVER, 4 dlr, bl. a. en såskanna av Johan Wahlström, Jönköping, otydligt årsbokstab, samt bäggare (2) och pokal, total vikt ca 598 g

Bruksslitage, graverade, bucklor förekommer, pokal med sned fot

701819

2019-11-15