Alvin Stöhr oljemålning

Alvin Stöhr oljemålning
Alvin Stöhr oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALVIN STÖHR (1874-1941): blomsterstilleben, olja på duk, signerad Alvin Stöhr -36, ca 56x46 cm

701829

2019-11-18