Olle Pettersson

Olle Pettersson
Olle Pettersson
Olle Pettersson
Olle Pettersson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLLE PETTERSON (1905-1991): "Stilleben i vitt", olja på duk, signerad Olle Petterson, ca 48x64 cm

701831

2019-11-18