Herman Hägg, Vy över Stockholms slott

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966): Vy över Stockholms slott, signerad och daterad Herman Hägg 1959, olja på duk, ca 50x61 cm

PROVENIENS: Nanny Anna Gustafva Edblom gift med Herman Hägg därefter i arv till nuvarande ägare

701843

2019-11-15